Головна / Влада працює / В Сокальській лікарні київська фірма провела неякісний ремон за кошти Кіотського договору

В Сокальській лікарні київська фірма провела неякісний ремон за кошти Кіотського договору

Саме за таким принципом, згідно з Кіотським договором, вставляли металопластикові вікна і двері, утеплювали фасад в Сокальській ЦРЛ. Кошторис на ці роботи затвердили ще у 2008му і лише через чотири роки, аврально, взялись за них, бо мали закінчити до грудня 2012 року.

Але й те, що зробили, жахає: розміри вікон не відповідають дійсним, в щілини, які утворилися, можна і руку просунути, під час дощів все затікає; не зробили відкосів і підвіконників, в приміщеннях неможливо встановити необхідну температуру. Санітарки бояться мити шиби у вікнах – можуть впасти. З порушенням зробили і 288 кв. м фасаду, внаслідок чого штукатурка вже відійшла на три сантиметри. Не вставили, як було заплановано, дверей в центральних корпусах райлікарні, вікон в підвальних приміщеннях і на горищах. Час від часу приїжджали якісь бригади, працювали деякий час, а як тільки їм переставали платити, повертались додому. Коли їх запитували, на кого працюють, відповідали, що не знають. Тож керівництво ЦРЛ забило тривогу.

Про все це говорив на нараді в райдержадміністрації, яка відбулась 29 січня, в. о. головного лікаря Сокальської ЦРЛ Ярослав Вітик. Він також сказав, що їздив у Київ (саме там перебуває замовник робіт – ДП «Держекоінвест»), але так нічого і не зміг з’ясувати. Голова Сокальської РДА Наталія Карташова підкреслила, що треба стукати у всі двері, бо руйнується навіть те, що було.

Хто і за які кошти потім перероблятиме це все? Акти про погану якість робіт вже складали, але реакції на них не було жодної.

Зрештою, така ж ситуація і в сусідньому Червонограді, інших містах області, де згідно з Кіотським договором, «покращують» об’єкти соціальної сфери.

Тож вирішили інформувати про це голову Львівської ОДА М. Костюка, а надалі, якщо ситуація не зміниться на краще, звернутися в генеральну прокуратуру.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!