Головна / Влада працює / В Сокальському районі з аукціону продали 7 земельних ділянок

В Сокальському районі з аукціону продали 7 земельних ділянок

Про роботу управлінь і відділів районної адміністрації, комунальних і оперативних служб, установ, закладів і підприємств району йшлося на традиційній вівторковій нараді в Сокальській РДА. Проводив голова адміністрації Роман Токай, за участі свого заступника Миколи Поліщука, очільника райради Миколи Паська.

Комунальники Сокаля працюють в штатному режимі, про це повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його словами, на сьогодні складається катастрофічна ситуація із заборгованістю по субсидіях, держава не повертає підприємствам кошти за надані в межах пільг послуги. Таким чином, зараз борг для “Сокальводоканалу” складає близько 800 тисяч грн, для “Сокальтеплокомуненерго” – 1 млн 700 тисяч грн, і 1 млн гривень держава винна за субсидії “Сокальжитлокомунсервісу”.

За інформацією міськрайонного управління держгеокадастру, минулого тижня у районі відбулись аукціони із продажу земель. Таким чином за 7 ділянок, площею в 154 гектари, вдалось вторгувати 674 тисячі гривень. І це при стартовій ціні в 186 тисяч грн. Про це повідомив начальник міськрайонного управління держгеокадарстру в Сокальському районі та м.Черрвоноград Сергій Бермес. Досить вдалим був продаж земельної ділянки в 54 га в Тудорковичах – при ціні 21 тисяча, її вдалось продати за ціною в 120 тисяч грн. В перспективі перебуває ще 15 ділянок, загальною площею 520 га, які готуються для проведення аукціонів.

Як зазначив голова Сокальської РДА Роман Токай, такі заходи сприяють активному використанню землі, а також приносять значні прибутки в бюджет місцевих рад. Це в свою чергу, дозволяє скеровувати кошти на розвиток територій в тих чи інших населених пунктах Сокальщини.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!