Головна / Влада працює / У Великомостівському кінологічному центрі відбулась зустріч командування центру з керівництвом Сокальщини

У Великомостівському кінологічному центрі відбулась зустріч командування центру з керівництвом Сокальщини

13 березня у Великомостівському кінологічному навчальному центрі відбулась зустріч командування центру з керівництвом Сокальського, Кам’янка-Бузького, Жовківського та Миколаївського районів. Зокрема, наш центр відвідали голови Сокальської та Кам’янкаБузької райдержадміністрацій Наталія Карташова та Петро Замула.

Начальник Кінологічного навчального центру полковник Валерій Мошора розповів про виконані в 2012 році роботи з облаштування центру, проведені за рахунок наданої допомоги шефськими організаціями, які закріплені відповідними рішеннями голів чотирьох районів області. Він зазначив, що завдяки плідній співпраці в центрі вдалось суттєво покращити умови проживання і проходження навчання курсантів та вирішити ряд соціальних питань для персоналу постійного складу. Загалом в

Кінологічному навчальному центрі протягом 2012 року проведено робіт по облаштуванню та реконструкції об'єктів на загальну суму 180 тис. грн., що було б неможливим без допомоги місцевої влади.

Начальник відділу підготовки та перепідготовки інспекторів майор Ростислав Сащук та начальник племінного розплідника підполковник Юрій Орищин презентували проекти реконструкцій павільйонів утримання службових собак, які розраховані на одночасне утримання до 370 собак.

А курсантикінологи продемонстрували гостям вишкіл службових собак, яких готують в центрі за такими напрямами: розшукова, з пошуку наркотичних та вибухових речовин. До речі, наш центр від інших аналогічних закладів прикордонного відомства відрізняється тим, що спеціалізується на підготовці кінологів, племінній роботі, вирощуванні та вихованні службових собак з відмінними робочими якостями. Наш персонал та службові собаки забезпечували безпеку під час візиту Папи Римського Івана Павла ІІ, саміту президентів у Львові, проведення в Україні Євро2012. У нас налагоджено міжнародні зв'язки з аналогічними навчальними закладами Республіки Польща, Російської Федерації, Білорусі. З метою обміну досвідом роботи у підготовці кінологів центр відвідали делегації з правоохоронних структур Румунії, Франції, Естонії, Латвії, Азербайджану. У минулому році на міжнародній виставці у Львові собаку нашого центру породи бельгійська вівчарка (малінуа) визнали кращою собакою породи, вона отримала звання "Кандидат в чемпіони".

Учасники зустрічі узгодили плани щодо подальшої спільної роботи з приведення Кінологічного навчального центру до кращих європейських зразків.

Ольга ПАСІЧНИК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!