Влада працює

Валерій П’ятак: Насамперед ми повинні переживати про бюджет області, району і територіальної громади

«Частина незбалансованості місцевих бюджетів є в контрольних розрахункових показниках Міністерства фінансів. Тому слід більш ефективно працювати на захист макропоказників ще до затвердження і доведення цих контрольних цифр», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак під час розширеної наради з питань особливостей формування місцевих бюджетів Львівської області на 2014 рік.

На переконання заступника голови обласної ради, економічно-інвестиційна складова у Львівській області є недостатньою і результатів можна досягти лише на умовах сучасних прогресивних підходів.

Валерій П’ятак відзначив: «Ми сьогодні не бачимо нових інвестиційних проектів, які через рік-два-три дадуть нам серйозний поступ. Або їх є дуже мало. Один із них – Євробаскет-2015, який може бути частково певним інвестиційним локомотивом, який дасть поштовх для Львова і для деяких територій Львівщини».

Під час наради Валерій П’ятак запропонував її учасникам об’єднати зусилля та організувати чітку роботу над створенням нової економічної бази бюджету, бо, за його словами, пропозиції, які йдуть постійно до бюджетного процесу центрального рівня щодо вдосконалення формули, на жаль, сьогодні не знаходять відгуків. Тому ми перекидаємо частину ресурсу для забезпечення тієї проблеми, яка на сьогодні є», – сказав він.

Також у своєму виступі Валерій П’ятак виокремив, зокрема, здорове почуття регіонального патріотизму, яке, на його думку, полягає в тому, щоб фінансувати з бюджету насамперед наших виробників, наші компанії, які сплачують податки в обласний чи районний бюджети.

Заступник голови обласної ради також відзначив: «Ми повинні бути принциповими і підтримувати насамперед своїх платників податків. Не хотілося, щоб хтось інший, хто сюди приїде, заробить гроші для бюджету іншої області».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.