Влада працює

Від сьогодні у Львові на вул. Архітекторській розпочнеться ремонт дороги: на час робіт вулицю закриють

За інформацією Галицької районної адміністрації, від сьогодні, 28 червня, і до 12 липня триватиме поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Архітекторській.

На час робіт вулицю закриють. Зауважимо, що по вул. Архітекторській не курсує громадський транспорт, тому ці зміни не спричинять незручностей пасажирам.

«Від завтра будемо ремонтувати дорожнє полотно цієї вулиці. Це буде поточний ремонт, але проведемо повну заміну верхнього шару дорожнього покриття та частково замінимо бордюри. Роботи виконуватиме підрядна організація ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65».

По вул. Архітекторській не курсує транспорт, тому пасажирам незручностей це не спричинить.

Водночас, на цій локації знаходиться парковка, яка на час проведення ремонту не функціонуватиме. Про поновлення діяльності платного паркувального майданчика водіїв повідомлять додатково», – розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Галицька районна адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради відобразив усі перекриття доріг у Львові на онлайн-карті. На мапі прикріплено схему організації дорожнього руху на час ремонтних робіт і вказано терміни перекриття.

Голос Сокальщини на GoogleNews