Головна / Влада працює / У Великомостівської ОТГ не хватає працівників, аби лікувати всіх своїх хворих – головний лікар Сокальської ЦРЛ

У Великомостівської ОТГ не хватає працівників, аби лікувати всіх своїх хворих – головний лікар Сокальської ЦРЛ

У приміщенні Сокальської РДА відбулася нарада з питання відшкодування коштів Сокальській центральній районній лікарні за пролікованих хворих, що проживають на території Великомостівської об’єднаної територіальної громади. У нараді взяли очільники РДА, заступник голови райради, головний лікар Сокальської ЦРЛ, Великомостівський міський голова, представники медичних закладів Великомостівської міської ради та інші.

Як пояснив Радіо Сокаль головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, проблема, що потребує обговорення, полягає в тому, що попри створення Великомостівської ОТГ, у її представників ще не хватає працівників, аби лікувати всіх своїх хворих. Відповідно багато жителів ОТГ лікуються у Сокальській ЦРЛ. Зважаючи на субвенції, які отримує об’єднана громада, і врахованих у них коштах на пацієнтів, частину грошей, за словами Романа Шведа, мали б перераховувати на районну лікарню за лікування хворих громади.

Зважаючи на прогалину в законі виникла така складна ситуація, що за рахунок сокальських жителів лікуються жителі Великомостівської ОТГ. Головний лікар Сокальської ЦРЛ вперше звернувся з таким проханням і сподівається на позитивний результат, зважаючи на приклади інших ОТГ. За словами Романа Шведа лікар із м. Пустомити розповідає, що кошти повертаються без проблем.

Після обговорень за круглим столом голова РДА доручив керівникам Сокальської ЦРЛ та медичних закладів Великомостівської міської ради провести акти звірки щодо кількості пролікованих хворих, після чого провести ще одну нараду з цього питання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!