Влада працює

В Сокалі відбулася нарада із керівниками освітніх закладів району

В залі засідань Сокальської районної ради відбулася нарада директорів шкіл Сокальського району, на якій були присутні керівники загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти та керівництво районної ради.

У роботі наради взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко, директор центру обслуговування закладів освіти Микола Мисак та головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин.

Відповіді на питання щодо фінансування закладів освіти шукали спільно із керівництвом районної ради та директорами освітніх закладів. Керівники закладів освіти наголошували на проблематиці шкільних автобусів, капітальному ремонту дахів, спортзалів та заміні котлів опалення. Директори також акцентували увагу на комп’ютерній техніці, а саме на комп’ютерах та ноутбуках, які часто виходять із ладу та є непридатними для сучасної навчальної програми.

   Голова районної ради, Микола Пасько, наголосив на виконанні Закону України «Про освіту».

Відповідно до статті 30 Закону всі заклади освіти мають формувати відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднювати таку інформацію. Крім того, згідно з частиною 3 цієї статті заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом (частина 4 статті 30 Закону). Згідно з частиною 5 статті 30 Закону перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.

Керівники навчальних закладів зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, до спеціалістів районної освітянської ланки і отримали на них вичерпні відповіді.

На завершення наради, завідувач районним методичним кабінетом Галина Гібляк, запросила усіх присутніх на свято обдарованості, яке відбудеться 14 червня 2018 року об 11 годині в приміщенні Сокальського районного Народного дому.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.