Влада працює

Відбулася зустріч керівників освітніх закладів села Войславичі із керівництвом Сокальської районної ради та відділу освіти

У середу, 20 червня 2018 року, в селі Войславичі відбулася зустріч керівників освітніх закладів села із керівництвом районної ради та відділу освіти. Нарада була організована по-питанню облаштуванню додаткового приміщення для початкових класів.

У виїзній нараді взяли участь голова районної ради Микола Пасько, директор центру обслуговування закладів освіти Микола Мисак, головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин, депутат районної ради Ігор Плечінь, директор Войславицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олег Славич, завідувач закладу дошкільної освіти Лариса Киба та секретар Тудорковицької сільської ради Світлана Дейнека.

В ході наради було оглянуто рекомендоване приміщення для облаштування двох класів у додатковому приміщенні, яке знаходиться у власності громади. “Такий варіант розглядається лише з тої позиції, що молодші класи (1-3 класи та 2-4 класи) є згрупованими та навчаються у півтори зміни” – зазначив директор Войславицької школи Олег Славич.

Головний спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин також додала, що за програмою “Нова українська школа” є теж певні вимоги до навчального процесу першокласників, тому перший та третій клас не можна об’єднувати, як це було раніше.

На закінчення наради, голова Сокальської районної ради, Микола Пасько зауважив, що рішення про додаткове приміщення для освітнього закладу все рівно залишається за громадою села, адже варіанти, які розглядалися знаходяться у власності ради та відповідно громади.

В рамках зустрічі, голова районної ради також оглянув приміщення колишньої котельні, яку громада хотіла б перепланувати у спортивний зал, а також фельдшерсько-акушерський пункт.

Відбулася зустріч керівників освітніх закладів села Войславичі із керівництвом районної ради та відділу освіти Відбулася зустріч керівників освітніх закладів села Войславичі із керівництвом районної ради та відділу освіти

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.