Головна / Влада працює / Влада Сокальського району та Томашівського повіту підписали Угоду про співпрацю

Влада Сокальського району та Томашівського повіту підписали Угоду про співпрацю

4 вересня у Сокалі делегація з Томашівського повіту Республіки Польща підписала угоду про міжрегіональну співпрацю між кількома сільськими радами Сокальського району та гмінами Томашівського повіту.

Польських колег сердечно вітав голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк:

– Вдячний, що знайшли час і приїхали до нас підписати ці угоди. Дякую за те, що морально, політично підтримуєте нас в такий тяжкий для Української держави час. Сподіваюся, що ці угоди принесуть спільну користь як для Сокальського району, так і Томашівського повіту і для України в цілому. Від імені нашої громади складаємо вам подяку за допомогу під час Майдану і нині, коли ми у стані війни.

До польської делегації звернувся голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко:

– Нам дуже приємно, що ваш прем`єрміністр Дональд Туск обраний головою Єврокомісії, бо знаємо його приятельське ставлення до України. На жаль, сталося так, що в Україні останні чотири роки правила московська банда, яка практично знищила нашу державу, державну службу, військо, багато інституцій, але не знищила нашого духу. Україна вже втратила понад тисячу своїх синів. Українцям нині нелегко, і ми вдячні нашим сусідам полякам, котрі допомагають і підтримують нас. А сьогоднішнє підписання угоди про співпрацю лише посилить наш європейський вектор. Сподіваюся, що Україна, як і Польща, буде справжнім членом Європейського союзу.

Староста Томашівського повіту Ян Ковальчик теж був щирим, висловив задоволення з таких добросусідських стосунків з Сокальським районом і сподівання на подальшу плідну співпрацю.

А потім сільські голови і війти гмін підписали угоди про міжрегіональну співпрацю. Це Двірцівський сільський голова Надія Стрілець з війтом гміни Томашів Любельський Антоні Ваврицою, Домашівський сільський голова Ольга Ващишин – з секретарем гміни Сушець Тадеушем Сускі, Тартаківський сільський голова Степан Орловський – з війтом гміни Телятин Іреною Ельжбетою Вітковською, Карівський сільський голова Ярослава Черняк – з війтом гміни Тарнаватка Пйотром Пасєчним, Ванівський сільський голова Ганна Пагула та Сілецький сільський голова Ярослав Годісь – з війтом гміни Ярчів Здіславом Войнаром.

Війт гміни Телятин Ірена Ельжбета Вітковська подарувала всім присутнім чудовий фотоальбом про свою гміну.

Гості з Польщі також оглянули Сокаль і Тартаків.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!