Влада працює

Впродовж 2023 року при офісі підтримки цивільного населення при Яворівській ВА 6 тисяч людей отримали допомогу

Офіс підтримки цивільного населення при Яворівській ВА не тільки надає безкоштовну допомогу людям, ай об’єднує тих, хто за покликом серця наближає нашу перемогу | Яворівська РДА

Впродовж 2023 року в Офісі підтримки цивільного населення та військовослужбовців, який працює при військовій адміністрації понад 6 тисяч людей отримали допомогу різного характеру: психологічну, медичну, юридичну, гуманітарну та іншу. До допомоги долучаються різні благодійні фонди, організації та підприємства.

Вже більше тижня в Офісі люди об’єдналися та плетуть маскувальні сітки і власноруч виготовляють запалки для наших воїнів. Щоденно сюди сходяться як внутрішньо переміщені люди, так і місцеві серед яких і діти аби внести свою частинку справ задля великої  перемоги України.  Матеріали приносять небайдужі мешканці району.

Всі охочі, можуть долучитися до доброї справи з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00, за адресою м. Яворів вул. Шашкевича 1А. Будинок воїна.

Акція розпочалась з ініціативи Яворівської ВА та менеджера центру Алли Жмурко.

Нагадаємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький Координаційний центр при ЛОВА  та офіси центру працюють і безкоштовно надають допомогу людям у потребі у кожному районі Львівщини.

Зареєструватись на всі послуги або стати партнером ініціативи можна за посиланням: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv

Гаряча лінія Львівської області: 032 25 96 031.

Електронна адреса для співпраці в цьому напрямі: medpsysocial.aid@gmail.com.

Разом переможемо ворога швидше.

Голос Сокальщини на GoogleNews