Головна / Влада працює / Все повинно бути законним!

Все повинно бути законним!

 «Голос знад Бугу» неодноразово повідомляв про те, що на Бояницькому шламонакопичувачі представники ТзОВ «Пром Інвест Капітал» незаконно проводять підготовчі роботи до вивезення шламів з шламонакопичувача.

 
Як розповів землевпорядник Савчинської сільської ради, депутат районної ради Василь Панченко, зараз ситуація тут покращилася. На останній нараді в Сокальській райдержадміністрації, на якій головував заступник голови РДА Ігор Кущак, власника будівлі та ТзОВ «Пром Інвест Капітал» зобов’язали виготовити усі необхідні документи, і лише тоді розпочинати будьякі роботи. Власник будівлі шламонакопичувача Богдан Бучак нарешті почав виготовляти проекти водовідведення, землеустрою та інші дозвільні документи. Представники підрядника та власник будівлі наразі погоджують документи в управлінні Держкомзему в Сокальському районі. Нині роботи на Бояницькому шламонакопичувачі припинили. Це питання перебуває на контролі в тимчасової комісії, яку створили при райдержадміністрації, а також в правоохоронних органах та Службі безпеки України. 
 
За словами заступника голови райдержадміністрації Ігоря Кущака, поки що жодних дозвільних документів від ТзОВ «Пром Інвест Капітал» у Сокальську райдержадміністрацію не надходило. Тому попередня заява від вищевказаного товариства про оренду земельної ділянки колишнього Бояницького глиняного кар’єру наразі не може бути задоволена.
 
Ольга ДИЛИН.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!