Головна / Влада працює / Всесвітній день охорони праці відповідно до рекомендацій МОП у 2012 році проводиться під девізом: “Сприяння охороні праці у “зеленій” економіці”

Всесвітній день охорони праці відповідно до рекомендацій МОП у 2012 році проводиться під девізом: “Сприяння охороні праці у “зеленій” економіці”

 З нагоди святкування 28 квітня Дня охорони праці, встановленого Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006, відділення виконавчої дирекції у Сокальському районі звертається до всіх керівників і працівників підприємств, установ, організацій району різних форм власності із закликом об’єднати зусилля для забезпечення на кожному підприємстві, у виробничому підрозділі, на робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці. Зважаючи на пріоритетність життя і здоров’я людей, роботодавці не повинні заощаджувати на створенні здорових і безпечних умов праці на підприємствах та скорочувати кількість фахівців, які опікуються проблемами охорони праці.

За 12 місяців 2011 року у Сокальському районі сталось чотири нещасних випадки, з них один  смертельний, який не пов’язаний з виробництвом.

У 2011 році страхові виплати по соціальному страхуванню отримали 143 особи. Загальна сума виплат потерпілим та членам їх сімей за минулий рік склала 1085590,40 грн., крім того, потерпілим надавали додаткові види допомоги в сумі 36738,54 грн. (санаторнокурортне лікування, сторонній догляд та побутове обслуговування, витрати на бензин, протезноортопедичні вироби). Основною та принциповою передумовою здійснення страхових виплат, надання соціальних послуг потерпілим від нещасних випадків на виробництві є своєчасна та повна сплата страхувальниками страхових внесків до Фонду.

Закликаємо всіх роботодавців проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх підприємств та організацій стосовно охорони праці та вжити заходів з підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці своїх працівників. Наше спільне завдання  не допустити росту травматизму і стабілізувати тенденцію до зниження його рівня, незважаючи на будьякі зміни економічної ситуації в країні.

Олена РУДИК,
начальник відділення ВД ФССНВ у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!