Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Взуття, будматеріали і навіть шини: львівські комунальники розповіли, що доводиться витягувати із каналізацій

ЛМКП «Львівводоканал» наголошує: каналізація – не смітник! Щодня працівники підприємства здійснюють виїзди для прочистки каналізаційних мереж від закупорювань. Комунальникам доводиться витягувати з каналізації у Львові рештки їжі, засоби особистої гігієни, взуття, одяг, ганчірки, будматеріали, шини тощо. В результаті труби закупорюються, подекуди так, що без спеціальної техніки їх неможливо прочистити.

«Окрім гілок, листя чи мулу, які потрапляють до системи природнім шляхом, серед останніх таких знахідок комунальників – ганчірки, пляшки, овочі та фрукти, взуття та одяг, поліетиленові пакети, та навіть автомобільні шини.

Все це осідає чи застрягає в каналізаційних мережах. А те сміття, яке не осіло в колекторах, у великій кількості надходить на очисні споруди міста, провокуючи зайве навантаження на обладнання та додаткові витрати електроенергії для ЛМКП «Львівводоканал».

Наголошуємо: унітаз і умивальник – не сміттєвий контейнер! Неправильна експлуатація каналізації призводить до засмічення трубопроводів; ускладнення роботи технологічного обладнання системи централізованого водовідведення; витоку стічних вод на вулиці, в підвали та житлові приміщення», – наголошують у ЛМКП «Львівводоканалі».

Правила користування каналізацією дуже прості. Відтак львів’ян просять:

Нагадуємо, що ЛМКП «Львівводоканал» забезпечує ремонт і технічне обслуговування вуличної каналізаційної мережі. Якщо ж засмічення каналізації трапилося усередині будинку, в підвалі або на будинковому приєднанні, тоді мешканцям необхідно звернутися до управляючої компанії, ОСББ чи ЖБК або до аварійно диспетчерських служб міста. Зокрема:

ЛКП «РАП»: 275 54 16;

ЛКП «Господар» Личаківська РА: 295 92 82;

ЛКП «РАС» Залізнична РА: 233 20 16;

ЛКП «Аварійна служба ФРА» Франківська РА: 263 25 61;

ЛКП «ТРАП» Шевченківська РА: 252 10 37.

Exit mobile version