Головна / Влада працює / Хлібопекарі Сокальщини бажають обмежити продаж хлібобулочних виробів виробників з інших районів, областей двічі на тиждень

Хлібопекарі Сокальщини бажають обмежити продаж хлібобулочних виробів виробників з інших районів, областей двічі на тиждень

У Сокальській РДА відбулася нарада під керівництвом очільника Наталії Карташової. На ній обговорили питання про сприяння реалізації на території району продуктів харчування, що виробляються підприємцями Сокальщини. Були присутні заступник голови районної ради Володимир Чуб, Сокальський міський голова Богдан Зарічний, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Наталія Лагода, начальник управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Володимир Радик, начальник ДПІ в Сокальському районі Андрій Турколяк, керівники ТзОВ «Дукат», ПП «Козацький курінь», СП «Скомекс» – Роман Швед, Петро Пилипчук, Віктор Захарко.

Присутні обговорили проблеми розвитку підприємництва на Сокальщині. Підприємці, які займаються випічкою хлібобулочних виробів, зазначили, що нині працюють не на повну потужність. На підприємствах «Дукат» та «Козацький курінь» є можливості розширити виробництво, прийняти на роботу нових працівників, але за умови, що на території Сокальщини буде більший попит на їхні вироби. Роман Швед та Петро Пилипчук запропонували, аби виконком Сокальської міської ради прийняв рішення, щоб обмежити продаж хлібобулочних виробів виробників з інших районів, областей двічі на тиждень. Покупці звикли б, що двічі на тиждень купують хліб свого виробника. Добре було б усім: підприємці могли б розширити виробництво, створили б нові робочі місця, збільшились би відрахування до районного бюджету і ці кошти залишались би на місці.

Слушну думку висловив і заступник голови районної ради Володимир Чуб. Він зазначив, що здорова конкуренція – це добре, бо для підприємців є стимул працювати сумлінно, покращувати якість виробів, розширювати асортимент. Але і люди повинні дотримуватися принципу «Свій до свого по своє». Заступник голови районної ради В. Чуб розповів, що нещодавно побував на Ковельському молочному заводі «КОМО», де був приємно вражений асортиментом продукції, тому на Сокальщині ще є над чим працювати.

Директор СП «Скомекс» Віктор Захарко зазначив, що нині на підприємстві є проблеми із сировиною. Вони готові платити селянам навіть трохи дорожче, ніж інші виробники, аби тільки люди здавали молоко їм на переробку. На жаль, їхньої молочної продукції у сокальських магазинах є мало, вони співпрацюють з мережею «Київ-Захід», яка є їх міцним партнером.

Наприкінці засідання голова райдержадміністрації Н. Карташова дала доручення систематизувати інформацію про перелік продукції, що виробляється в районі, та найближчим часом організувати проведення розширеної зустрічі з її виробниками.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!