Влада працює

Добре патрулюють кордон

У Сокальській райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням керівника апарату РДА Марії Христинич, на якій були присутні заступники начальників відділів прикордонної служби, дислокованих на території Сокальського району, представники органів місцевого самоврядування, лісники з "Галсільлісу" та Сокальського лісництва, представники Служби безпеки України, Сокальського РВ ГУМВС України в Львівській області. Присутні говорили про стан протидії протиправній діяльності на державному кордоні та прикордонну інфраструктуру.

В Львівській області протягом першого півріччя 2013 року прикордонники спільно з працівниками правоохоронних органів виявили і вилучили: сім одиниць зброї, шість ножів, один металевий кийок, 6 кг 769 г наркотичних засобів, 25 пігулок "Трамалу" та затримали трьох осіб, причетних до наркотрафіку. Завдяки спільним заходам вдалося ліквідувати діяльність організованої злочинної групи, яка діяла на афганському каналі незаконної міграції, встановивши їх місцезнаходження, затримали головного організатора, який переховувався від кримінального розслідування та перебував у загальнодержавному розшуку.

Про тісну співпрацю з прикордонною службою вели мову заступники начальників відділів прикордонних постів, представники Служби безпеки України, сільські голови та секретарі, лісники та правоохоронці. Вони, зокрема, відзначили, що наші прикордонники добре патрулюють кордон. Підсумувала нараду Марія Христинич, яка доручила прикордонникам та головам місцевих рад організувати розчищення просік на ділянках, які були визначені під час обстеження лінії державного кордону, підтримувати в належному стані вказівники прикордонної інфраструктури, а лісникам необхідно встановити рампи-шлагбауми на лісових дорогах, які ведуть до державного кордону України.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews