Влада працює

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

28 грудня в сесійній залі Сокальської районної ради урочисто вручили ключів від нових помешкань 10 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. З цією вагомою подією прийомних батьків та дітей привітали заступник голови районної ради Василь Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Токай, депутат обласної ради Сергій Касян, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галина Федаш, митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук. Вони побажали родинам  добробуту, міцного здоров’я, щастя та Божого благословення.

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Як повідомив заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко у 2018 році з районного бюджету на виконання програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в Сокальському районі» було виділено більш як 2 млн.грн. Завдяки цим та обласним коштам було придбано 4 житлові об’єкти для 10 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування            У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Однокімнатна квартира у м.Львів, (загальна вартість об’єкту – 700 000 гривень, кошти районного бюджет), двохкімнатна квартира у м.Сокаль, (загальна вартість об’єкту – 448 800 гривень, кошти районного бюджету), однокімнатна квартира у м.Сокаль, (загальна вартість об’єкту – 285 600 гривень, Обласний бюджет – 171 360 гривень, Районний бюджет – 114 240 гривень), та житловий будинок у смт.Жвирка Сокальського району, (загальна вартість об’єкту становить 1 мільйон 330 тисяч гривень. З них: Обласний бюджет – 572 770 гривень, Районний бюджет – 657 230 гривень, 100 000 гривень надані Княжівською сільською радою Сокальського району Львівської області.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews