Головна / Влада працює / У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

28 грудня в сесійній залі Сокальської районної ради урочисто вручили ключів від нових помешкань 10 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. З цією вагомою подією прийомних батьків та дітей привітали заступник голови районної ради Василь Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Токай, депутат обласної ради Сергій Касян, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галина Федаш, митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук. Вони побажали родинам  добробуту, міцного здоров’я, щастя та Божого благословення.

Як повідомив заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко у 2018 році з районного бюджету на виконання програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в Сокальському районі» було виділено більш як 2 млн.грн. Завдяки цим та обласним коштам було придбано 4 житлові об’єкти для 10 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування            У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Однокімнатна квартира у м.Львів, (загальна вартість об’єкту – 700 000 гривень, кошти районного бюджет), двохкімнатна квартира у м.Сокаль, (загальна вартість об’єкту – 448 800 гривень, кошти районного бюджету), однокімнатна квартира у м.Сокаль, (загальна вартість об’єкту – 285 600 гривень, Обласний бюджет – 171 360 гривень, Районний бюджет – 114 240 гривень), та житловий будинок у смт.Жвирка Сокальського району, (загальна вартість об’єкту становить 1 мільйон 330 тисяч гривень. З них: Обласний бюджет – 572 770 гривень, Районний бюджет – 657 230 гривень, 100 000 гривень надані Княжівською сільською радою Сокальського району Львівської області.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!