Влада працює

У 2019 році в освіту Сокальщини інвестували 25 мільйонів гривень з районного бюджету

Розвиток освітньої галузі Сокальщини постійно перебуває під контролем керівництва району. Важливо, що основна увага приділяється, як освітнім процесам, так і господарській частині, щоб діти та вчителі почувались в школах комфортно і зручно.

У 2019 році на утримання матеріально-технічної бази освітніх закладів з районного бюджету було виділено 25 млн.грн. За ці кошти робили ремонти, замінювали обладнання. Водночас 12 навчальних установ Сокальського району стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Сокальська районна рада підтримала ініціативні педагогічні колективи та батьків і виділила з районного бюджету співфінансування у сумі 1 млн 366 тис 817 грн.

Зокрема, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 реалізовувала мікропроект «Капітальний ремонт приміщення санвузла».

Обласний бюджет – 147 тис.54 грн., районний бюджет – 71 тис 204 грн., спонсорські кошти – 20.00 тис.грн, фінансовий внесок громади – 20тис.грн., нефінансовий внесок громади – 35 тис. 853 грн. Загальна вартість проекту – 294 тис. 111 грн.

За ці кошти в Сокальській школі №5 відремонтувати приміщення санвузла, в якому облаштували кабінки з перегородками, встановили двері, поклали плитку та оновили сантехніку.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.