Головна / Влада працює / У Червонограді підвісний міст ремонтуватиме львівська фірма

У Червонограді підвісний міст ремонтуватиме львівська фірма

10 травня завершився аукціон на сайті публічних закупівель Prozorro щодо реконструкції підвісного моста через річку Західний Буг у місті Червонограді. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Червонограда Андрій Залівський, повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

“Тільки, що закінчився аукціон на Прозоро по реконструкції підвісного моста. Тепер 10 днів на вивчення замовником поданих документів переможцем аукціону”, – написав у своєму повідомленні Андрій Залівський.

На реконструкцію підвісного моста заплановано витратити 7 002 069, 60 грн.  Відповідні ремонтні роботи буде здійснювати ТОВ “Будгарант Групп”, яке зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 85 із статутним капіталом 500,00 гривень. Відповідно до витягу із ЄДРПОУ, Товариство здійснює досить широкий вид діяльності від підготовчих робіт на будівельному майданчику до діяльності у сфері права.

Участь у торгах брало також ТОВ “В.Ф.Ф.”. Але львівське ТОВ «Будгарант Групп», яке належить Андрію Пісюрі 1980 року народження, надало дешевшу пропозицію.

Раніше фірма була прописана в Києві і заснована 09.10.2014 року. Як зазначають Наші Гроші. Львів, Пісюра працює в своїй фірмі на посаді менеджера з адміністративної роботи. Також з документів на Prozorro відомо, що він отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Географія».

З лютого 2017 року директором фірми є 24-річний Юрій Шуманський, який протягом 2016 року шукав у Львові роботу тілоохоронця та інкасатора.

Замовником проведення торгів виступив Орган місцевого самуврядування “Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради”. Очікувана вартість закупівлі складала 7`108`648.80 грн (з ПДВ).

Нагадаємо, що 08 квітня цього року у Червонограді провалився підвісний міст. Внаслідок обвалу, четверо жителів міста опинилися у холодній річці. На щастя, жоден із потерпілих не отримав особливо важким травм. Після цього інциденту міст закрили на капітальний ремонт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!