Влада працює

У Червонограді підвісний міст ремонтуватиме львівська фірма

10 травня завершився аукціон на сайті публічних закупівель Prozorro щодо реконструкції підвісного моста через річку Західний Буг у місті Червонограді. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Червонограда Андрій Залівський, повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

“Тільки, що закінчився аукціон на Прозоро по реконструкції підвісного моста. Тепер 10 днів на вивчення замовником поданих документів переможцем аукціону”, – написав у своєму повідомленні Андрій Залівський.

У Червонограді підвісний міст ремонтуватиме львівська фірма ТОВ “БУДГАРАНТ ГРУПП”

На реконструкцію підвісного моста заплановано витратити 7 002 069, 60 грн.  Відповідні ремонтні роботи буде здійснювати ТОВ “Будгарант Групп”, яке зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 85 із статутним капіталом 500,00 гривень. Відповідно до витягу із ЄДРПОУ, Товариство здійснює досить широкий вид діяльності від підготовчих робіт на будівельному майданчику до діяльності у сфері права.

Участь у торгах брало також ТОВ “В.Ф.Ф.”. Але львівське ТОВ «Будгарант Групп», яке належить Андрію Пісюрі 1980 року народження, надало дешевшу пропозицію.

Раніше фірма була прописана в Києві і заснована 09.10.2014 року. Як зазначають Наші Гроші. Львів, Пісюра працює в своїй фірмі на посаді менеджера з адміністративної роботи. Також з документів на Prozorro відомо, що він отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Географія».

З лютого 2017 року директором фірми є 24-річний Юрій Шуманський, який протягом 2016 року шукав у Львові роботу тілоохоронця та інкасатора.

Замовником проведення торгів виступив Орган місцевого самуврядування “Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради”. Очікувана вартість закупівлі складала 7`108`648.80 грн (з ПДВ).

Нагадаємо, що 08 квітня цього року у Червонограді провалився підвісний міст. Внаслідок обвалу, четверо жителів міста опинилися у холодній річці. На щастя, жоден із потерпілих не отримав особливо важким травм. Після цього інциденту міст закрили на капітальний ремонт.

Голос Сокальщини на GoogleNews