Влада працює

У Червонограді ПП “Соріс” відремонтує чотири вулиці на загальну суму понад 2 млн. грн

У Червонограді ПП “Соріс” відремонтує чотири вулиці на загальну суму понад 2 млн. грн

Приватне підприємство «Соріс» виграло чотири тендери від КП «Комунальник» у Червонограді на ремонт вулиць. Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro, пише Дивись.info.

Йдеться про поточний ремонт вулиць Мазепи, Промислової, Стуса та Паркової. Три тендери були оголошені 20 квітня і один – 23-го.

Замовник на ремонт вулиці Мазепи оголосив тендер на 499 тисяч гривень, Промислової – 699 тисяч гривень, Стуса – 500 тисяч гривень і Паркової – 400 тисяч гривень.

На всі аукціони зголосилися лише дві компанії – ПП «Соріс» та ПП «МП Сантехмонтаж». Торги були вкрай в’ялими і різниця у цінових пропозиціях становила від 500 до 13 тисяч гривень.

Згідно із даними YouControl, ПП «Соріс» було зареєстроване у Червонограді 1996 року. Його керівником і бенефіціаром є Анатолій Остапчук.

З державними тендерами підприємству почало щастити торік. 2017 року ПП «Соріс» отримало угод на 2 мільйони 537 тисяч гривень, більшість з яких – від КП «Комунальник», а 2018-го – на 2 245 698 гривень. Замовник усіх робіт – КП «Комунальник». ПП «Соріс» має два дочірні підприємства.

Суперником переможця на торгах була волинське ПП «МП Сантехмонтаж», яке торік виграло тендерів на понад 45 мільйонів гривень, зокрема і в Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews