Влада працює

У дитячому садочку в селі Волсвин зробили ремонт покрівлі  

У селі Волсвин дитяча дошкільна установа отримала нову покрівлю. Відремонтований садочок піде на користь не лише його вихованцям, а й потішить їх батьків та жителів села.

Ініціативу щодо проведення капітального ремонту покрівлі дошкільної установи виявила місцева громада, яка поставила цю проблему у пріоритеті та взяла участь в обласному конкурсу проектів місцевого розвитку. Після перемоги та фінансової підтримки з районного і обласного бюджетів, були проведені ремонтні роботи по облаштуванню покрівлі.

Загальна вартість проекту «Капітальний ремонт покрівлі Волсвинського ясла садка в селі Волсвин» 339 тис. 559 грн. з них: обласний бюджет – 169 тис 750 грн., районний бюджет – 78 тис.грн., сільський бюджет – 20 тис.317 грн., спонсорські кошти – 37 тис. грн., нефінансовий внесок громади – 34 тис. 492 грн.

Згідно з мікропроектом було відремонтовано дах площею 520 м.кв. (улаштування лат з прозорами із брусків під покрівлю, покладено профільний лист, улаштування снігозатримувачів, коньків, карнизних звисів, жолобів).

Варто наголосити, що ініціатива громади завжди підтримується Сокальською районною радою, що сприяє у вирішенні багатьох проблемних питань на територіях місцевих рад.

 

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.