Влада працює

У Дрогобичі ярмаркували в підтримку воїнів: на «Дрогобицькому крамі» зібрали понад 42 тис гривень

Підтримують українських крафтовиків та допомагають ЗСУ- у суботу, 20 січня, у Дрогобичі відбувся благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Свої вироби ручної роботи, прикраси, картини та домашні смаколики – крафтовики реалізовували на майданчику неподалік площі Тараса Шевченка. Організатором ярмарку виступило Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Відвідувачі ярмарку мали змогу оглянути представлений крам, а також насолодитись виконанням патріотичних пісень у виконанні Народного аматорського гурту патріотичної пісні “Побратими”. Традиційно, на ярмарку були встановлені скриньки, куди всі бажаючі мали змогу скласти свій донат в підтримку воїнів.

Як повідомила начальник відділу туризму, промоцій та креативних індустрій Управління культури та розвитку туризму Ірина Партика, від реалізованої на ярмарку продукції вдалось зібрати 23 135 грн. Окрім цього – 19 400 грн на потреби воїнів скерував за музичне виконання патріотичних пісень гурт «Побратими» – таким чином 42 534 грн буде передано на допомогу мужнім захисникам України.

Додамо, «Дрогобицький крам» організовують з початку повномасштабного вторгнення. Мета ярмарку – згуртувати місцевих крафтовиків, умільців та народних майстрів Дрогобицької територіальної громади, а також з навколишніх міст. у Дрогобичі уже відбулось 44 благодійних ярмарки.

Від початку їхнього проведення вдалося зібрати і передати на потреби захисників понад 309 тис. грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews