Влада працює

У Дрогобичі ще одна багатоповерхівка стала енергоефективною

У Дрогобичі завершили другий проект в межах програми «Енергодім» від ДУ Фонд Енергоефективності. Завдяки активності мешканців та підтримців міської ради, ще одна житлова багатоповерхівка Дрогобича стала термомодернізованою.

Про реалізований проект повідомили в КУ «Інститут міста Дрогобича».

П’ятиповерховий будинок, який взяв участь у проекті, входить до ОСББ «Соломія» та знаходиться на вулиці Грушевського. В межах проекту в будинку було проведено:

– теплоізоляцію зовнішніх стін,

– заміну віконних блоків в місцях загального користування,

– облаштування тамбурів зовнішнього входу (тамбурні двері),

– теплоізоляцію горища.

Завдяки проведеним заходам, клас енергоефективності будівлі змінився з рівня G до рівня D, а питомі викиди парникових газів скоротились з 68,7 кг/м2 до 38 кг/м2.

Вартість впровадження енергоефективних заходів в будинку – 6,85 млн. грн. З них внесок ОСББ – 1,37 млн. грн.

«Окремо хочеться відзначити що ці гроші люди зібрали самі, без залучення стороннього фінансування, типу позики чи кредиту. Тому хочеться подякувати всім, хто підтримав реалізацію даного проекту в такий непростий для України час» – зазначив Тарас Перхун.

Проект вдалось реалізувати завдяки спеціалістам Фонду енергоефективності, які надавали фахові консультації та інформаційну підтримку, керівництву Дрогобицької громади та депутатському корпусу, які підтримали міську цільову програму Тепла Оселя, в межах якої ОСББ отримало співфінансування в розмірі 10% за впроваджених енергоефективних заходів, голові правління ОСББ Соломія-2016 та головному бухгалтеру за титанічну роботу проведену з мешканцями, фахівцям КУ «Інститут міста Дрогобича» за експертну та постійну підтримку, регіональним радникам Програми підтримки Фонду Енергоефективності IFC Галині Когут та Андрію Якубовському, які щоденно підтримували та вболівали за реалізацію проекту.

Голос Сокальщини на GoogleNews