Влада працює

У Дрогобицькій громаді реалізовують більше двох десятків проектів за програмою співфінансування «60 на 40»

Цьогоріч у Дрогобицькій громаді реалізовують цільову програму співфінансування ремонту об’єктів благоустрою. Завдяки затвердженій Програмі, мешканці можуть ініціювати проведення поточних ремонтів прибудинкових територій, тротуарів, доріжок, дитячих майданчиків та різних об’єктів благоустрою, маючи лише 40% необхідних коштів. Решту 60% вартості проектів оплачує місцевий бюджет.

Відповідно до затвердженого Положення, участь у Програмі беруть як фізичні особи, мешканці громади, так і органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи та комунальні підприємства Дрогобицької міської територіальної громади.

Як повідомляють у Департаменті міського господарства, на реалізацію програми цьогоріч передбачили більше 4 мільйонів гривень.
До участі у програмі співфінансування надійшло більше двох десятків заявок. Серед учасників є ОСББ, ОСН та фізичні особи, які проживають в громаді.

На низці об’єктів роботи вже виконані. Зокрема:
– ремонт пішохідної доріжки біля житлового будинку №9/2 на вул. Є. Коновальця (ОСББ «Резон-1»)
– ремонт асфальтобетонного дорожнього покриття прибудинкової території на вул. Є. Коновальця, 9/1 (ОСББ «Резон»)
– ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/1 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня»)
– ремонт пішохідних доріжок на прибудинковій території житлового будинку №60/2 на вул. Самбірська (ОСББ «Наша Берегиня»)
– поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Уляни Кравченко в м. Стебник (ОСН) – роботи виконані на суму 129, 9 тис грн.

Решта проектів перебувають на стадії підписання договору, або виготовлення кошторисної документації. Всі роботи планують завершити до кінця цього року.

Метою затвердженої Програми співфінансування ремонту об’єктів благоустрою є стимулювання участі мешканців у проектах розвитку громади та благоустрою територій загального користування.

Над відбором проектів працювала спеціальна комісія, яка визначає пріоритетність та почерговість фінансування і виконання робіт.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews