Влада працює

У Львівській ОДА обговорили актуальні питання роботи за принципом «Єдиного вікна»

Учора, 14 листопада, у Львівської ОДА відбулась нарада щодо роботи за принципом «Єдиного вікна». Участь у заході взяли представники ЛОДА, Львівської митниці ДФС та підприємці області.

Про роботу «Єдиного вікна» розповів заступник начальника Львівської митниці ДФС Павло Македон. Він зазначив, що за період лютий-жовтень 2018 року забезпечено проведення відповідних видів контролю за принципом «єдиного вікна» при митному оформленні у 96,5% від оформлених митних декларацій. З них у напрямі вивезення товарів – у 98,6% від оформлених декларацій та 96,6% – у напрямі ввезення товарів. Загалом за період з лютого по жовтень 2018 року державні види контролю було застосовано під час оформлення товарів за 143 тисячами 971 декларацією, при цьому у 138 тисячах 881 випадку передбачені види контролю проведено за принципом «Єдиного вікна».

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський відзначив позитивні зміни у роботі  митниці, про що свідчить збільшення надходжень до бюджету, частину яких скерували на ремонт та будівництво доріг на Львівщині. Також він додав, що спільним завданням є створити оптимальні умови для здійснення митних операцій суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

У межах зустрічі порушили проблемні питання роботи за принципом «Єдиного вікна», зокрема щодо ветеринарно-санітарного та фітосанітарного контролю, державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження. Загалом зустріч відбулась у діловому руслі, її учасники скоординували подальші спільні дії.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.