Влада працює

У Львові прийняли 5 рішень у сфері містобудування

Сьогодні, 17 вересня, на засіданні виконавчого комітету прийняли низку рішень у сфері містобудування.

Зокрема, члени виконкому підтримали 5 проєктів рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво релігійною громадою УГКЦ парафії св. Василія Великого молодіжного центру з каплицею при парафії св. Василія Великого УГКЦ у районі вул. Пасічної – вул. Зеленої у м. Львові (рішення прийняте із правками).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «АТБ-Маркет» магазину продовольчих та непродовольчих товарів на вул. Жовківській, 20 у с. Малехів Львівської територіальної громади.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Віллоу Ярд Р1» закладу громадського харчування з адміністративними приміщеннями та автостоянки на вул. Стрийській, 202 у м. Львові (рішення прийняте із правками).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Ріел-Девелоп» з пристосуванням нежитлової споруди під бійцівський спортивний клуб на вул. Б. Хмельницького, 116 у м. Львові.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.08.2021 № 716.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.