Влада працює

У Львові триває оновлення ліфтового господарства

У місті продовжують оновлювати ліфтове господарство. Зокрема, у Львові діє програма технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова у період 2017-2023 роки. За інформацією районних адміністрацій, капітальні ремонтні роботи ліфтів тривають у всіх районах міста.

Як повідомили у Галицькій РА, наразі на ремонті перебуває 2 ліфти: ремонт одного із них планують завершити до кінця серпня, а іншого – до грудня.

На оновлення ліфтового господарства Франківського району цьогоріч передбачено 5,9 млн, за які планують відремонтувати 6 ліфтів (із них 3 – потребують капремонту). Ремонт одного ліфта вже завершили.

У Шевченківському районі цьогоріч передбачений ремонт 7 ліфтів. Як зазначають в райадміністрації, капремонт двох ліфтів вже завершили.

У Залізничному районі у 2021 році планують повністю замінити 5 ліфтів. Зокрема, зараз тривають тендерні процедури по двох об’єктах, а також 2 ліфти цьогоріч вже замінили.

Як поінформували у Личаківській РА, цього року передбачено відремонтувати 9 ліфтів, роботи на двох об’єктах вже на стадії завершення.

Також у Сихівському районі у 2021 році планують ремонт 5 ліфтів.

Нагадаємо, що на виконання програми у бюджеті розвитку Львівської МТГ цьогоріч передбачено понад 36 млн грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.