Влада працює

У Львові триває поточний ремонт доріг: відремонтовано 17 тисяч метрів квадратних доріг і тротуарів

За інформацією Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з початку квітня комунальні служби Львова розпочали поточний ремонт доріг великими картами. Вже відремонтовано дорожнє покриття загальною площею 17 тис м2, використали для цього 618 тонн асфальту. За сприятливих погодних умов у найближчий час розпочнуть капітальні ремонти доріг.

«На початку березня ми розпочали ямковий ремонт – ліквідацію гостроаварійних ям. Ці роботи проводили для того, щоб унеможливити аварійні ситуації на дорогах. Працювали холодним і гарячим асфальтом, а також працювала машина  SILKOT Blue. Було проведено роботи з ліквідації аварійності на вул. Городоцька, Виговського, Патона, Левандівська, Кульпарківська, Шевченка, Стрийська, Зубрівська та ін.

З початку квітня ми розпочали поточний ремонт доріг великими картами. На сьогодні вже працюють три асфальтні заводи – у Шевченківському, Личаківському і Залізничному районах. Наші комунальні служби беруть у них гарячий асфальт для проведення ремонтів. Максимальну увагу приділяємо ремонту магістральних доріг, щоб до Великодніх свят ямковість на дорогах ліквідувати. Якщо дозволятиме погода, то будемо наносити розмітку. Відзначу, що поточний ремонт доріг ми можемо проводити, коли немає дощу.

Загалом проведено поточний ремонт доріг та тротуарів загальною площею 17 тис м2, використали для цього 618 тонн асфальту.

Також плануємо, знову ж таки, за наявності відповідних погодних умов, розпочинати капітальний ремонт доріг. Будемо працювати, щоб дороги були якісно відремонтовані, і мешканці були задоволені», – – розповіла Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.