Влада працює

У Львові готують проект рішення виконавчого комітету про демонтаж зірки на Марсовому полі

Триває підготовка проекту рішення виконавчого комітету про демонтаж зірки на Марсовому полі. Як розповіла Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР, для цього управління скерувало звернення в Український інститут національної пам’яті і в Державну міжвідомчу комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій.

«Щодо демонтажу зірки на Марсовому полі, то ми звернулися в Інститут національної пам’яті і в Державну міжвідомчу комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, адже все, що робиться на військових цвинтарях, має бути з ними узгоджене.

Від Інституту національної пам’яті ми вже отримали відповідь. Вони вважають, що це питання має вирішити міська громада. Тому ми готуємо відповідне рішення виконавчого комітету. Від Державної міжвідомчої комісії відповіді ще не отримали. Можливо, вона надійде найближчим часом. Якщо ні, то рішення про демонтаж прийме виконавчий комітет», – розповіла Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР.

За її словами, якщо буде прийняте рішення про демонтаж, то зірку з Марсового поля,  швидш за все, перенесуть в музей «Територія терору».

відео: Андрій Андрух

Джерело

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.