Головна / Влада працює / Яворівщина готується до зчеплення: визначено мобільні бригади

Яворівщина готується до зчеплення: визначено мобільні бригади

25 лютого 2021 року під керівництво першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації Зоряни Мірило, за участі голови районної ради Миколи Романюка відбулось чергового засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Членами комісії розглянуто питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2., готовність сил цивільного захисту району, органів місцевого самоврядування до пропуску повені та паводків у 2021 році й різне.

Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук, головний спеціаліст з питань оборонної роботи та цивільного захисту відділу містобудування та архітектури Іван Бабій, заступник голови Яворівської міської ради Віталій Денега, начальник управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі Бундз Юрій Степанович, лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна, начальник Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Іванчишин Руслан Іванович.

Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна проінформувала про ситуацію запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Яворівському районі. Також Віра Левицька розповіла, що стартує І етап вакцинації проти коронавірусної інфекції.

Варто зазначити, на першому етапі в районі підлягають щепленню майже 300 осіб, вони будуть вакциновані двома дозами з інтервалом 20-30 днів, в залежності від особливості вакцини.

Намічена конкретна мобільна бригада, що буде їх вакцинувати, місця проведення щеплень, які забезпечені  необхідним обладнанням, в т.ч. холодильним для тимчасового зберігання вакцини.

«Найнадійніший засіб боротьби з цим захворюванням, який визнаний медичною спільнотою світу – це масова вакцинація населення, не тільки в окремих країнах, на континентах, а й по всьому світу. Слід зазначити, що наразі згоду на проведення вакцинації надала меншість осіб від усіх, що підлягають вакцинації на першому етапі» – говорить Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру

Заступник начальника КНП ЯРР Львівської області «Новояворівської районної лікарні ім..Юрія Липи Богдан Жмурко розповів про ситуації поширення гострої респіраторної інфекції СOVID-19 на території Новояворівської міської ради та готовність до І етапу вакцинації.

За результатами розгляду питання порядку денного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій члени комісії вирішили: органам місцевого самоврядування, Яворівському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, управлінню Держпродспоживслужби у Яворівському районі, Яворівському районному відділу Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” (Я.Гринчук), медичним підприємствам району забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641, зі змінами.  Посилити  санітарно  освітню  роботу  серед населення  по профілактиці коронавірусної інфекції. Спільно з Яворівським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області мобільними бригадами більш жорстко продовжити вибірково проводити перевірки, в першу чергу у м.Новояворівськ, м. Яворів, селищі.

Нагадаємо: З 24 лютого на всій території України діє адаптивний карантин. Передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Згідно з постановою Кабміну, карантин в Україні діятиме до 30 квітня.

Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюватимуть «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З 24 лютого на території України встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!