Влада працює

У Савчинській школі на Сокальщині відкрили спортивний зал після капремонту

У Савчинській ЗШ І-ІІІ ст. відбулось відкриття спортзалу після капітального ремонту. Спільними зусиллями колективу та керівництва школи, директора Центру з обслуговування закладів освіти, сільської ради та підтримці Сокальської районної ради, яка ухвалила рішення про виділення 165 тис.грн., здійснено та завершено капітальний ремонт спортзалу. На честь цього, у Савчинській школі 25 жовтня відбулись урочистості.

На свято запросили настоятеля храму Успіння Святої Богородиці села Савчин отця Івана Макара, голову Сокальської районної ради Миколу Паська, директора Центру з обслуговування закладів освіти Миколу Мисака, підрядника ФОП Віталія Трошина. Спершу, отець Іван Макар освятив спортивний зал та благословив учнів на успіхи у спорті та на силу та здоров’я. Опісля, до слова запросили голову Сокальської районної ради Миколу Паська. Він зауважив, що ініціатива керівництва у покращенні матеріальної бази закладів освіти дуже цінується, адже це наочно показує бажання директорів, завучів, а також батьків та учнів розвивати навчальний заклад.

Голова районної ради підкреслив, що керівництво та учні школи зробили не один крок у покращенні закладу. Микола Пасько розповів присутнім, що учні Савчинської школи брали участь у проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІІ» на екологічну тематику «Енергозберігаючі заходи в школі с. Савчин». Проект фінансувався Європейським Союзом та співфінансувався Програмою розвитку ООН, Сокальською РР та РДА, Савчинською сільською радою та громадською організацією «Савчинсько-Гутянська перспектива». Загальна вартість проекту – 316 тис 395 грн. У класах школи відбувались конкурси щодо відновлювальних джерел енергії. Окрім того, Микола Пасько наголосив на тому, що учні закладу неодноразово ставали учасниками різних конкурсів та переможцями спортивних змагань. Також голова райради поділився планами на наступний 2020 рік, серед яких є встановлення вентиляційної системи у спортивному залі, монтаж нових баскетбольних щитків, і головне – ремонт їдальні Савчинської школи, адже саме харчоблок найбільше потребує оновлення.

Микола Пасько побажав дітям спортивних звершень та плідних занять у новому спортивному залі та нагородив грамотами Сокальської районної ради та державної адміністрації директора Савчинської ЗШ І-ІІІ ст Володимира Чуба та педагогічний колектив закладу.

Директор Центру з обслуговування закладів освіти Микола Мисак підкреслив, що лише спільними зусилями вдалось здійснити проект ремонту спортзалу та подякував директору школи Володимиру Чубу і підряднику Віталію Трошину за ініціативність та реалізацію. Також він звернувся і до учнів школи, побажав наснаги у спортивному житті: «Щоб у цей спортивний зал ви приходили з задоволенням, зреалізовували свою потребу у фізичних заняттях, бережно до цього ставились та підвищували свої спортивні досягнення». Володимир Чуб подякував гостям за підтримку та розповів про досягнення учнів школи, серед яких і призові місця дівочої футбольної та баскетбольної команд. Володимир Чуб розповів, що 23 жовтня проводились окружні змагання з міні-футболу серед юнаків 5-6 класів, у яких команда Савчинської школи зайняла 3 місце серед шести команд. Також директор школи нагородив капітана команди Ростислава Чешука грамотою.

Зауважимо, що завдяки інтенсивним заняттям спорту у Савчинській школі протягом останніх трьох років не було жодного карантину – а це означає, що спорт та здоров’я у закладі надзвичайно взаємопов’язані. Під час свята художні номери представляли шкільний танцювальний колектив «Натхнення» під керівництвом Ольги Гасюк, та вокальний ансамбль. Після урочистостей відбувся товариський волейбольний матч між командами Савчинської та Хоробрівської шкіл.

Директор школи Володимир Чуб провів гостям екскурсію по закладу, показав клас для першокласників, які навчаються за програмою НУШ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Один коментар

  1. Молодці, смердючими OSB плитами все обробили. Залишається надіятися що в дітей після уроку фізкультури не болітиме голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.