Влада працює

У селі Суховоля на Городоччині відкрили новозбудовану амбулаторію

Амбулаторія обслуговуватиме 3,7 тисяч місцевих мешканців

Сьогодні, 29 грудня, у селі Суховоля, що на Городоччині відбулось офіційне відкриття амбулаторії групової практики. Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“На Львівщині створили 73 об’єднані територіальні громади. Після формування нового адміністративно-територіального поділу, сьогодні громади активно вступають у свої юридичні права. Головним завданням для них є працювати для людей, їхнього добробуту. Одною із сладових є якісна і доступна медицина. Цьогоріч ми збудували на ториторії всієї області понад 26 амбулаторій. Пандемія внесла свої корективи у всі сфери нашого життя, однак ми сподіваємось, що новий рік стане для усіх нас кращим. Ми ж, зі свого боку і надалі робитимемо усе, щоб охопити якісними медичними послугами все більше населення нашої області”, – зазначив Юрій Холод.

Загальна площа приміщення становить майде 345 м2.

У медичному закладі працює два сімейні лікарі, лаборант, чотири медсестри. Окрім того, планують залучити невропатолога та гінеколога, які надаватимуть консультації раз на тиждень.

Загальна вартість амбулаторії становить 9 млн 564 тис гривень. Це – кошти субвенції з державного бюджету у сумі 8 млн 576 тис гривень, а також у співфінансуванні з місцевого бюджету – 988 тис гривень.

Зазначимо, що для кожної з медичних амбулаторій, які будують у межах програми “Доступна медицина”, передбачили службовий автомобіль Renault Duster.

Христина Дмитрик, прес-служба ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.