Головна / Влада працює / На засіданні виконкому Сокальської міської ради обговорили ціну водопостачання та звільнили від батьківської плати за харчування в яслах-садках

На засіданні виконкому Сокальської міської ради обговорили ціну водопостачання та звільнили від батьківської плати за харчування в яслах-садках

Під час засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради, яке відбулося 14 лютого заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності територіальної громади Сокаля – повідомляє Голос Сокальщини з посиланням на Радіо Сокаль .

Засідання виконкому проходило під головуванням міського голови Сокаля Вадима Кондратюка. Напередодні МКП «Сокальводоканал» звернувся щодо коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів «Сокальводоканалу». В результаті бурхливого обговорення та дискусій, в яких, крім членів виконкому, брали участь директор «Сокальводоканалу» Ігор Лащук, економіст підприємства Надія Гавришко і депутат міської ради Наталія Конічек, виконком не прийняв позитивного рішення по цьому питанню.

А от прийняли рішення члени виконавчого комітету стосовно зміни статусу квартири та присвоєння поштової адреси окремим об’єктам нерухомого майна. Традиційно прийняли рішення про звільнення від батьківської плати за харчування в яслах-садках Сокаля. І розглянули, але не прийняли питання про надання дозволу на проведення робіт щодо демонтажу огорожі на вул. Курбаса між будинками №3 та №5 у Сокалі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!