Головна / Влада працює / У Сокальському ЦНАП-і можна оформити ID-картку та закордонний паспорт

У Сокальському ЦНАП-і можна оформити ID-картку та закордонний паспорт

Відтепер жителі Сокальського району зможуть оформити закордонний паспорт та внутрішній у форматі ID-картки у центрі надання адміністративних послуг Сокальської райдержадміністрації. Згідно з чинним законодавством, дану послугу, окрім Державної міграційної служби, можна замовити і в територіальних центрах.

Офіційний старт наданню нових адміністративних послуг у Сокальському ЦНАПі дали 3 вересня голова Сокальської районної ради Микола Пасько, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, начальник Сокальського районного відділу ГУ Державної міграційної служби Мар’яна Гресюк, працівники центру та місцеві ЗМІ.

Як розповіла адміністратор центру надання адмінпослуг Людмила Ковальчук, завдяки придбанню робочої станції для оформлення паспортів, в Сокальському ЦНАПі люди можуть отримати ID-картки або закордонні документи, які засвідчують особу. Всі процеси з видачі паспортів повністю автоматизовані, тож у громадян не виникне жодних труднощів, аби отримати необхідний документ максимально швидко і комфортно.

У 2019 році депутати Сокальської районної ради прийняли рішення і виділили із районного бюджету 34 тис 500 грн для придбання робочої станції для оформлення паспортів.  Голова Сокальської районної ради Микола Пасько відзначив, що відкриття нової послуги розвантажить роботу районного відділу міграційної служби та наближує надання людям адміністративних послуг: «Завдяки новому обладнання спрощена процедура оформлення документів, які засвідчують особу. Загалом, за три роки роботи центру надання адміністративних послуг Сокальської райдержадміністрації, з районної бюджету було виділено 459 тис. 033 грн. За ці кошти було придбано різноманітне обладнання та програму продукцію. Хочу відзначити ініціативу, на той час голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка, який багато зробив для забезпечення штату Сокальського ЦНАПу досвіченими спеціалістами. Можливість отримання паспорту через центр дозволить зробити цю послугу максимально доступною і зменшити часові витрати для жителів Сокальщини.»

     Приміщення ЦНАПу у Сокалі облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів та створити максимально комфортні умови для подання документів. На сьогодні там можна отримати 53 адміністративні послуги: державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, юридичних та фізичних осіб, послуги соціального характеру, містобудування і архітектури, Держпродспоживслужби тощо.

Прийом громадян здійснюється протягом 5-ти робочих, без обідньої перерви, з 10.00 до 17.00 (окрім вихідних), у четвер – з 11.00 до 20.00, щоб відвідувачі могли прийти і в робочий час під час обіду і після роботи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!