Влада працює

У трьох селах Сокальщини побудують дороги за кошти міжнародного проекту PBU 2017-2020

Передбачені кошти на реалізацію міжнародного проекту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Про це повідомляє прес-служба Сокальської районної ради.

Протягом двох місяців після підписання угоди, буде підписано партнерську угоду між Сокальською районною радою та повітом. В даний час відбувається переклад партнерської угоди з англійської на польську мову, розповіли у райраді.

Про дату підписання партнерської угоди буде повідомлено додатково.

Проект «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» – посів найвищу позначку у рейтингу переможців. Розмір гранту ЄС складає 2 025 509.74 євро.

Згідно проекту, відбудеться будівництво доріг у трьох радах Сокальського району (Жвирківській селищній, Опільській та Савчинській сільській радах) та довгого відрізку дороги у повіті у Польщі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.