Влада працює

У Великому Любіні відкрили новозбудований дитячий садок

У Великому Любіні на Городоччині 14 жовтня відкрили та освятили новозбудований дитсадок. Тут зможуть навчатися 150 дітей. Замовником будівництва була місцева селищна рада, а зводили заклад понад п’ять років

«Загалом будівництво садочку коштувало понад 50 мільйонів 890 тисяч гривень. Левову частку цих грошей надав державний бюджет: понад 42 мільйони – це гроші з ДФРР та субвенції на соціально-економічний розвиток. Новий садочок – це запорука розвитку села, це півтори сотні місць для дітей, щоб розвиватися, вчитися і спілкуватись. А також це 38 нових робочих місць у громаді. Для нас, команди Максима Козицького, дуже важливо забезпечити на старті ресурс для майбутньої громади», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Завершувала будівництво підрядна організація ТзОВ «Будівельний – Регіон».

За понад 50 мільйонів вдалося звести двоповерхову будівлю дитячого садка, котельню, підвести внутрішні та зовнішні інженерні мережі, здійснити внутрішні оздоблювальні роботи, закупити необхідне обладнання та облаштувати благоустрій території. Також до дитячого закладу підведено електро- та газомережі.

Місцева громада додала на будівництво садочку майже 4,5 млн гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews