Влада працює

Як діяти під час хімічної та радіаційної атаки: по Львові розклеюють інформаційні постери

На дошках оголошень у житлових будинках Львова розміщують інформаційні постери з планом дій у разі хімічної та радіаційної атаки. Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, аналогічну інформацію розмістять також у громадському транспорті.

«Живемо у час війни, тому маємо бути готові до різних сценаріїв, і знати як себе поводити, адже дії ворога непередбачувані.

Саме тому місто разом із рятувальниками розробило інформаційні постери про план дій на випадок хімічної атаки. Їх розмістять на всіх житлових будинках. Просимо мешканців уважно з ними ознайомитися. Пам’ятайте, достовірна інформація про те, як себе поводити в критичній ситуації, може врятувати життя», – наголошують у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, львівська мерія спільно з фахівцями ГУ ДСНС України у Львівській області та фахівцями Львівського державного університету безпеки життєдіяльності також проводять навчання для мешканців про те, як діяти у разі хімічної чи радіаційної небезпек.

Голос Сокальщини на GoogleNews