Влада працює

У Львові для учнів старших класів стартує новий проєкт «Експозиція можливостей»

Цей проєкт має на меті допомогти учням старших класів правильно обрати свій майбутній фах

Управління молодіжної політики запускає новий проєкт для учнів старших класів «Експозиція можливостей». Цей проєкт має на меті допомогти учням старших класів правильно обрати свій майбутній фах та почути більше інформації про вступ до закладів вищої освіти, а також дізнатись про актуальність різних професій та психологію вибору.

Під час заходу фахівці та представники різних професій будуть розповідати про психологічні фактори, що впливають на вибір професії, як зробити правильний вибір перед вступом до вищого навчального закладу. Зокрема, запланований блок про роботу у державних структурах, працівники Львівської міської ради розкажуть учням як можливо потрапити на роботу у державні установи.

«Щороку до нас звертаються учні старших класів з питанням щодо вибору їхнього майбутнього фаху. Саме тому ми вирішили допомогти їм дізнатись більше про актуальні професії та познайомити з представниками різних установ. Зокрема, вже запланована зустріч у Львівському міському центрі зайнятості, зустріч зі спеціалістами з рекрутингу та працівниками Львівської міської ради», – зазначає Станіслав Гвоздінський, спеціаліст дитячого та молодіжного  дозвілля управління молодіжної політики.

Детальніше про проєкт можна дізнатись на сторінці: https://www.facebook.com/youth.lviv

До участі у проєкті запрошуються учні 9-11 класів за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/cmU8f2DD4Jhtqj8B6

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.