Влада працює

З 27 вересня в Червонограді розпочали роботу інспектори з паркування і лише за один день вони вручили 11 повідомлень про правопорушення

Другий робочий день інспектори Станіслав Дружицький та Олександр Гартенберг розпочали з центру міста, адже саме тут, за їх словами, відбувається чимало порушень.

Якщо водії в момент порушення перебувають за кермом, інспектори просять їх перепаркуватись, а от за відсутності власника автівки – залишають повідомлення про порушення та адміністративне стягнення.

 «В основному водії паркуються в зоні дії знаку 3.34 ( «зупинка заборонена»), також не дотримуються дистанції до пішохідного переходу та поблизу виїздів з прилеглих територій. Окрім того, фіксуємо випадки паркування на зелених зонах» – розповів інспектор Станіслав Дружицький.

«Ми фіксуємо порушення на камеру з геолокацією, де знаходиться авто. Далі заносимо ці дані разом з фотографіями в додаток, який дозволяє нам роздрукувати повідомлення безпосередньо на місці, за допомогою портативного принтера» – розповів про оформлення припису інспектор Олександр Гартенберг.

«Якщо водій сплачує штраф у термін до 10 днів, то сума становитиме лише половину від тієї, яка вказана в повідомленні. Якщо ж порушник відмовляється оплачувати, то через 10 днів виноситься постанова, яка скеровується безпосереднього на адресу проживання. У такому випадку штраф слід сплатити в повному обсязі, однак якщо власник авто і далі уникатиме оплати, то через 30 днів ця постанова з супровідним листом йде у виконавчу службу на примусове стягнення боргу. Розміри штрафів – від 340 до 680 грн. Кошти, стягнені з порушників, поповнять міський бюджет»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.