Влада працює

За вихідні комунальні служби з центру Львова вивезли 1224 метрів кубічних снігу

Комунальні служби продовжують роботи з очистки міста від снігу. Оскільки вихідні були робочими днями, комунальники працювати над очисткою вулиць від снігу, ліквідацією снігових нависань та бурульок на дахах будинків, очисткою дощоприймачів. Сьогодні роботи продовжуються.

«У суботу і неділю у нас були робочі дні. Комунальники збивали бурулі, знімали сніг з будинків, де це було можливо. Також Галицький район активно вивозив сніг, щоб очистити тротуари, прибордюрну частину і розширити вулиці для руху транспорту. За вихідні вивезли 1224 м3 снігу.

Сьогодні комунальні служби продовжують знімати бурулі, продовжуємо вивозити сніг, зрихлюємо сніг, який є біля бордюрів, щоб він швидше топився. Так зранку на вулицях працює 1541 двірник.

Також акцентуємо увагу на очищенні дощоприймачів, щоб добре стікала вода. За вихідні підтоплень не було. Все було добре. Калюжі були, але підтоплень не було.

Відзначу, на вихідних вночі працював евакуатор і забирав машини, які заважали прибиранню. Сьогодні впродовж дня евакуатор знову буде працювати”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, за минулу ніч для прибирання міста було залучено 42 одиниці техніки. Це 21 піскорозкидувач, 1 грейдер, 6 навантажувачів, 8 тракторів та 6 одиниць іншої техніки. 40 одиниць було на чергуванні. Для посипання доріг використано 75 м3 піскосуміші.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews