Влада працює

Засідала рада при райвідділі містобудування та архітектури щодо проекту плану забудови міста Белз

Днями відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації. На розгляд були подані проекти детальних планів території (ДПТ).

Зокрема, на замовлення Белзької міської ради було розроблено два проекти детальних планів території з метою розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вул. Січових Стрільців в м.Белз, яким передбачено 61 земельну ділянку, в т.ч. для потреб учасників АТО, а також ДПТ з метою розподілу земельної ділянки для розташування двох житлових будинків.

На території Сілецької сільської ради було розроблено та представлено на розгляд проект ДПТ, яким передбачається впорядкування території центральної частини присілку Заболотня з визначенням параметрів земельних ділянок для обслуговування існуючих об’єктів громадського призначення.

Члени архітектурно-містобудівної ради прийняли рішення окремо по кожному представленому проекту. Після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень, рада рекомендувала до затвердження всі проекти.

Голос Сокальщини на GoogleNews