Головна / Влада працює / Заступник голови Сокальської райради взяв участь в засідання виконкому Об’єднання профспілок Львівщини

Заступник голови Сокальської райради взяв участь в засідання виконкому Об’єднання профспілок Львівщини

25 вересня в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» відбулось засідання виконкому Об’єднання профспілок Львівщини. У ньому взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, помічник генерального директора державного підприємства «Львіввугілля» Володимир Вовк, в.о. технічного директора ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко, директор ОЛК «Ровесник» Василь Карвацький та голови профспілкових організації Львівщини.

В ході розмови присутні підбили підсумки дитячої оздоровчої кампанії 2019 року, обговорили проблемні питання та плани на 2020 рік. Зокрема йшлось, що цього літа 5789 дітей змогли відпочити в таборах України. ОЛК «Ровесник» користується великим попитом. Про це свідчить 100% використання всіх путівок, які пропонували відпочити саме в здравниці села Комарів. Не всі табори Львівщини можуть похвалитись такою популярністю.

Серед проблемних питань: закриття дитячих здравниць, недостатня увага з боку держави щодо відпочинку та оздоровлення дітей, брак фінансування, проблеми із довезенням дітей залізничним транспортом до таборів, які розташовані на морському узбережжі.

Заступник голови райради Василь Бойко також відзначив, що ОЛК «Ровесник» – це перлина Сокальського району. Дане підприємство може бути прикладом для інших, як виживати в складних економічних умовах, як конкурувати із комерційними структурами. Окрім того, Василь Бойко вніс пропозицію до виконкому – підготувати звернення, яке б могли підтримати всі профспілки України, щодо припинення фінансування з державного бюджету політичних партій та скерування цих коштів на оздоровлення дітей.

На завершення засідання голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько вручив грамоти за особистий внесок в організацію та проведення дитячого оздоровлення. Серед нагороджених – голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!