Влада працює

Завтра у Львові перекриють ділянку вулиці Шевченка від вулиці Юнаківа до вулиці Бортнянського. Схема об’їзду

Завтра, 20 липня, і до 31 грудня 2022 року для руху транспорту буде перекрито наступну ділянку вул Шевченка: від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Звертаємо увагу водіїв: для зручності об’їзду ремонтованої частини вул. Шевченка, на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організовано двосторонній рух», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

• вул. Шевченка – вул. Єрошенка – вул. Золота – вул. Клепарівська (буде організовано двосторонній рух) – вул. Шевченка і в зворотному напрямку;

• вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Шевченка і в зворотному напрямку.

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж згідно наданих технічних умов. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР просить вибачення за тимчасові незручності.

Голос Сокальщини на GoogleNews