ВРУ 2012

Перше інтерв’ю після виборів

 За попередніми підрахунками голосів, у одномандатному виборчому окрузі №124, до якого входить Сокальський район, місто Червоноград та частина Кам’янка-Бузького району, перемогу здобув єдиний кандидат від Об’єднаної опозиції ВО "Батьківщина", узгоджений з ВО "Свобода" та партією "Удар", Степан КУРПІЛЬ. За нього проголосувало більше п"ятдесяти тисяч виборців. Він випередив найближчого суперника (а всього їх було дев’ять) на сорок відсотків. Це один з кращих показників на Львівщині. 

 
Перше інтерв’ю після виборів до Верховної Ради Степан КУРПІЛЬ, за фахом журналіст, дав, звичайно, місцевим засобам масової інформації. Ось що він сказав:
 
– Вибори закінчилися. Але це тільки початок боротьби. Насамперед хотів би подякувати виборцям 124 округу за таку велику довіру. Адже понад шістдесят відсотків підтримки  це велика честь і велика відповідальність. Виборці нашого округу, як і в цілому галичани, продемонстрували свідомість, далекоглядність, відданість українським інтересам і нетерпимість до "тушкованого" парламенту, до діючого режиму.
 
Хочу також подякувати членам своєї команди, усім, хто допомагав здобути перемогу. Це наша спільна перемога! Окремі слова вдячності адресую своїм колегам  Володимиру В’язівському, Андрію Сенюку, Ігорю Корнату, які зняли свої кандидатури на мою користь. І таким чином продемонстрували, що українці здатні долати стару "хронічну хворобу" гетьманства. Але про остаточну перемогу говорити поки що передчасно. Вона буде тоді, коли в українському парламенті сформується більшість із "Батьківщини", "Свободи" і "Удару". І ця більшість змінить державу на демократичну, справедливу, європейську. Власне, цього від нас чекають виборці. Ми готові сприймати будьякі виклики, труднощі, аби люди побачили світло в кінці тунелю. І саме його ми зобов"язані засвітити. Бог нам дав ще один шанс, який не маємо права змарнувати. 
 
Хочу також побажати всіляких гараздів своїм конкурентам. Ні на кого з них не тримаю зла, навіть на тих, хто в останні дні вдався до нечесних методів боротьби.
 
Зі свого боку горджуся тим, що провів цю кампанію чисто, не сказавши про своїх опонентів жодного лихого слова. Бажаю їм всіляких гараздів.
 
Перед нами стоїть дуже багато завдань. Ми усвідомлюємо, наскільки важко буде усунути режим Януковича від влади. Але без цього ми не змінимо країну, не зробимо її кращою. Тому доведеться долати неймовірні труднощі, аби досягти мети. І я вірю, що це нам під силу. 
 
У моєму виборчому окрузі діють і діятимуть Громадські приймальні  в Сокалі, Червонограді, у Кам’янці-Бузькій. Сподіваюся на підтримку виборців у післявиборчий період, як і у виборчий. Я докладатиму максимум зусиль, аби виправдати довір’я усіх, хто пов’язує свою надію на краще життя з "Батьківщиною" і нашою командою. 
 
Нам треба дуже багато зробити. Куди не кинь оком  всюди потрібні зміни, і не просто зміни, а радикальні зміни. І якщо наполегливо працювати, то успіх обов’язково прийде.
 
Записав Василь СОРОЧУК.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.