Здоров'я

Американські хірурги місії Face to Face безкоштовно оперуватимуть українців у Львові

Місія американських пластичних та реконструктивних хірургів Face to Face приїздить до Львова, в Національний реабілітаційний Центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут вони спільно з львівськими медиками безкоштовно лікуватимуть пацієнтів.

Зокрема, упродовж 12-17 листопада медики будуть консультувати і робити реконструктивні операції військовим і цивільним українцям, які постраждали внаслідок війни та отримали травми обличчя і шиї. Серед спеціалістів – пластичні, щелепно-лицеві та реконструктивні хірурги, ЛОРи, ортопеди та офтальмологи.

Лікарі вже відібрали пацієнтів для проведення складних реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Всі хірургічні втручання та перебування в клініці будуть для них безкоштовними. Загалом, в рамках цієї місії, планують допомогти 42 пацієнтам.

До слова, це вже третя місія Face to Face в Україні, в межах якої раніше прооперували 50 пацієнтів, та ще 80 – проконсультували.

Гуманітарна місія створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) та організаціями Razom for Ukraine тa INgenius.

Голос Сокальщини на GoogleNews