Здоров'я

Американський експерт з дитячої пульмонології та інтенсивної терапії з консультує дітей в «ОХМАТДИТі» Департамент охорони здоров’я

Брюс Рубін перебуватиме у Львові із волонтерською місією 2 тижні.

Експерт з дитячої пульмонології та інтенсивної терапії з США Брюс Рубін вже розпочав консультації дітей у Центрі дитячої медицини, лікарні «ОХМАТДИТ».

До шпиталю завітали сімʼї із різних областей України, аби проконсультуватися у Почесного професора, завідувача кафедри педіатрії в Університеті Співдружності Вірджинії, головного лікаря дитячої лікарні Річмонда, професора біомедичної інженерії, фізіології та біофізики.

На консультаціях також перебувають студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького задля навчання та практики.

«Коли почалася війна в Україні, то весь світ став Україною. Я приїхав аби підтримати, аби українці розуміли, що весь світ готовий вам допомагати. Моє коріння звідси. Мій тато зі Львова. Моя сімʼя у часи Другої світової війни виїхала звідси. Я дуже хотів побачити Львів. Дуже надіюся, що мої колеги з різних країн будуть більше приїжджати до України та ділитися досвідом», – наголосив Брюс Рубін.

Брюс Рубін перебуватиме у Львові із волонтерською місією 2 тижні. Візит організовано спільно з Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького – ЛНМУ та кафедрою педіатрії і неонатології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Для запису дитини на консультацію, чи лікарям на лекцію треба звернутися за телефонами:

  • 0 (50) 02 30 425 – Тетяна
  • 0 (99) 31 16 181 – Надія

Голос Сокальщини на GoogleNews