Здоров'я

ЛНМУ ім. Данила Галицького підписав Меморандум про співпрацю з Віденським медичним університетом

В рамках Третього саміту перших леді та джентльменів, який цьогоріч має назву «Ментальне здоров’я: стійкість і вразливість майбутнього», відбулося підписання меморандумів про співпрацю між українськими закладами охорони здоров’я та лікарнями з різних країн світу.

Зокрема, 25 українських лікарень знайшли міжнародних партнерів серед лікарень інших країн світу.

Єдиним медичним навчальним закладом вищої освіти, який підписав такий меморандум, став Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Відтак, львівський ВНЗ співпрацюватиме з Віденським медичним університетом. Такий вибір був історично зумовлений, адже ЛНМУ має давні зв`язки із австрійською медичною школою, знаними науковцями ще з 18 століття, які, практично, були засновниками Львівського університету.

Документ підписали виконувач обов`язки ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького, доктор медичних наук Орест Чемерис та проректор з наукової та інноваційної роботи Віденського медичного університету, доктор Мікаела Фріц.

Серед нових можливостей співпраці – це залучення іноземних фахівців до роботи безпосередньо в Україні, обмін знаннями та досвідом під час стажувань, проведення спільних наукових досліджень, науково-практичних конференцій, освітніх заходів, монторинг та телемедичні консультації, обмін знеособленими даними для проведення досліджень, написання спільних наукових публікацій.

Голос Сокальщини на GoogleNews