Здоров'я

Мобільні гінекологічні бригади цьогоріч здійснили уже понад 80 виїздів у віддалені райони Львівщини

Мобільні акушерсько-гінекологічні бригади забезпечують доступність надання якісної медичної допомоги: проводять гінекологічний огляд та ультразвукову діагностику.

Мобільні гінекологічні бригади цьогоріч здійснили уже понад 80 виїздів у віддалені райони Львівщини. За три місяці лікарі акушер-гінекологи оглянули майже 1300 жінок, серед 66 пацієнток мають статус ВПО, 52 – особи з інвалідністю.

До складу виїзної мобільної бригади входять лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, медична сестра. Фахівці надають безоплатну та ефективну медичну допомогу, зокрема: гінекологічні огляди, консультації з питань репродуктивного здоровʼя, консультації з питань планування сімʼї та рекомендацій щодо засобів контрацепцій, УЗД органів малого таза, бактеріологічне та цитологічне дослідження.

«Робота мобільних бригад – це важливий крок у покращенні доступності та наданні якісної медичної допомоги для жінок, які проживають у віддалених районах Львівщини. Ми приїжджаємо у місця, де відсутні фельдшерсько-акушерські пункти, відтак немає можливості пройти гінекологічний огляд та ультразвукову діагностику. Приймаємо завжди до останньої пацієнтки. Проводимо огляди, консультуємо з питань жіночого здоров’я, у разі потреби скеровуємо на дообстеження», – зазначила координаторка мобільної клініки лікар акушер-гінеколог Львівського обласного клінічного перинатального центру Наталія Мила.

Голос Сокальщини на GoogleNews