Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

На Львівщині хочуть створити Клінічний центр дитячої медицини, Соснівську лікарню приєднали до обласної

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 19 вересня, проголосували на своєму засіданні за створення на Львівщині єдиної обласної дитячої лікарні на базі КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» та КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Новостворений «Клінічний центр дитячої медицини» буде надкластерним медичним закладом, включеним у спроможну мережу госпітального округу Львівської області.

Основна мета такого об’єднання – покращення якості та доступності медичного обслуговування дитячого населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та кадрового потенціалу.

Як розповіла т. в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОВА Наталія Літвінська, після об’єднання нова установа отримає 27 напрямків надання медичної допомоги дітям, залишиться лише розвинути єдину дитячу кардіохірургію.

«Через три роки ми маємо шанс переконтрактуватися та успішно увійти у спроможну мережу єдиними дитячим закладом. За кількістю напрямків ми зможемо у майбутньому претендувати навіть на національний рівень», – зазначила Наталія Літвінська.

За її словами, трудовий колектив установ не звільнятиметься, а перейде працювати в уже нову об’єднану медичну установу.

Також очікується, що за рахунок програми державних гарантій медичного обслуговування населення дитячий центр отримає додатковий фінансовий ресурс, що дозволить покращити якість і доступність надання педіатричної допомоги в межах госпітального округу Львівської області.

В.о. начальника управління майном спільної власності обласної ради Андрій Білоус наголосив на тому, що майнові комплекси та земельні ділянки медичних закладів залишаться без змін.

В.о. директора Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру Роман Кізима наголосив, що це непросте рішення, але це шанс для обох лікарень на розвиток та підсилення один одного.

Голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола зазначила, що профільна комісія заслухала стратегію розвитку закладу, обговорила певні ризики, однак, на її думку, це рішення допоможе лікарні конкурувати за якість надання медичних послуг з іншими закладами, і ще один плюс – більший коефіцієнт контрактування від НСЗУ, покращення оснащення лікарні та спрощення логістики пацієнтів.

Слід додати, що проєкт рішення було обговорено та підтримано комісією охорони здоров’я та материнства та комісією з питань комунального майна обласної ради.

До Львівської обласної клінічної лікарні приєднали обласну лікарню відновного лікування № 3, – рішення сесії

Львівську обласну лікарню відновного лікування № 3, що у Соснівці, приєднали до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».

Відповідне рішення ухвалили депутати обласної ради сьогодні, 19 вересня.

Основна мета – покращення якості та доступності медичного обслуговування населення, в тому числі щодо надання медичної та реабілітаційної допомоги особам постраждалим внаслідок збройної агресії російської федерації.

«Зараз у лікарні у Соснівці проходить реабілітацію велика кількість мешканців Львівщини та наших військових. Міністерство охорони здоров’я не бачить цю лікарню як окрему установу. Відтак приєднання її до обласної клінічної лікарні дасть можливість розвиватися, закуповувати обладнання, гідні заробітні плати та надання якісної послуги з реабілітації нашим захисникам», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Депутати проголосували за приєднання патологоанатомічного бюро до Львівської обласної клінічної лікарні

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 19 вересня, прийняли рішення про реорганізацію КНП ЛОР «Львівське обласне патологоанатомічне бюро» шляхом приєднання до Львівської обласної клінічної лікарні.

Відповідно до рішення на базі Львівської обласної клінічної лікарні створюється патологоанатомічний центр зі збереженням основних засад функціонування патологоанатомічної служби в межах госпітального округу Львівської області.

Такий крок дасть можливість покращити матеріально-технічну базу, а також за рахунок програми державних гарантій отримати додатковий фінансовий ресурс, покращити якість медичної допомоги, через проведення прижиттєвої і посмертної діагностики хвороб, вивчення етіології, патогенезу і танатогенезу найбільш поширених недуг, забезпечення контролю за якістю клінічної діагностики та ефективністю лікувального процесу в закладах охорони здоров’я..

«Уже рік патанатомія не має фінансового ресурсу, тому ми дофінансовуємо її з обласного бюджету. Тепер, коли патологоанатомічне бюро працюватиме в комплексі із обласною клінічною лікарнею, воно отримає новий поштовх до розвитку», – наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Exit mobile version