Здоров'я

У Львові проводить операції та консультує всесвітньовідомий хірург з Туреччини Хакан Агір

У ЗУСДМЦ вчергове проводить операції та консультує всесвітньовідомий хірург з Туреччини Хакан Агір

Після консультації деяким пацієнтам запропонували хірургічне лікування та запланували операції.

30 консультацій та 4 оперативних втручання за один день – так всесвітньо відомий хірург з Туреччини Хакан Агір (DrHakan Ağır) розпочав свій візит в Західноукраїнський дитячий спеціалізований медичний центр. Фахівець перебуватиме тут п’ять днів. За цей час спільно із медиками лікарні планують виконати 25 реконструктивних операцій.

«У перший день перебування професора у нашому Центрі ми проконсультували понад 30 пацієнтів. Після консультації деяким запропонували хірургічне лікування та, навіть, запланували операції. Більшість пацієнтів на прийом потрапили вперше, скористались онлайн формою для запису. Проте чимало було й таких, хто прийшов на контрольний огляд після проведеного раніше втручання», – розповів дитячий хірург ЗУСДМЦ Орест Лешневський.

Серед прооперованих дітей – двоє пацієнтів із вродженими вадами обличчя та шиї, юний пацієнт із складним післяопіковим рубцем та ще одна дитина з рідкісним новоутвором – пухлиною привушних слинних залоз. Зараз вони ще перебувають у післяопераційних палатах, та вже за кілька днів повернуться додому.

Зазначимо, що турецький хірург вже неодноразово консультував та проводив операції у ЗУСДМЦ.

Також зараз у Центрі дитячої медицини – обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» спільно з медиками лікарні оперує та консультує черепно-лицевий і реконструктивний хірург з Парижу Роман Хоссейн Хонсарі.

Голос Сокальщини на GoogleNews