Здоров'я

У Львові створили електронну чергу на зубопротезування для пільгових категорій мешканців

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про створення та функціонування загальної міської електронної реєстрації на зубопротезування та лікувально-хірургічну підготовку до нього для пільгових категорій мешканців Львівської громади.

Одним із завдань Міської програми зубопротезування та лікувально-хірургічної підготовки до нього пільгових категорій жителів Львівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки є створення та адміністрування платформи (порталу) обліку пільгових категорій мешканців для забезпечення їх зубним протезуванням за допомогою електронної черги.

«Електронна черга має забезпечити право пільгових категорій жителів Львівської МТГ на доступність до зубного протезування для покращення жувальної і мовної функції щелепної системи на пільгових умовах. Запровадити єдиного підходу щодо реєстрації і надання послуги, спростити порядок реєстрації, забезпечити прозорість і надання послуги зубопротезування та лікувально-хірургічну підготовку до нього. А також підвищити ефективність збору даних про таку», – пояснила Марта Матюшко, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Нагадаємо, 28 вересня 2023 року сесія Львівської міської ради затвердила Міську програму зубопротезування та лікувально-хірургічної підготовки до нього пільгових категорій жителів Львівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки. До кінця року на це планують скерувати 1 млн грн.

Програма допоможе забезпечити пільговиків – мешканців Львівської громади, безкоштовним зубним протезуванням. Йдеться про виготовлення незнімних протезів із сталі та пластмаси та знімних протезів із пластмаси, за винятком протезування із дорогоцінних металів, кераміки, металокераміки, імплантатів.

Такі послуги надають: комунальні некомерційні підприємства «Стоматологічна поліклініка № 1», що на просп. Шевченка, 24, «Стоматологічна поліклініка № 4», що на вул. Симоненка, 6а, а також Госпрозрахункова стоматологічна поліклініка Львова, яка розташована на просп. Чорновола, 45а. Відшкодування витрат за надані послуги здійснюватимуть в межах видатків, передбачених у бюджеті Львівської громади.

Голос Сокальщини на GoogleNews